VILNIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRAS

Vilniaus odontologijos centras – KIEKVIENAM!

2016 m. sausio mėnesį duris atvėręs modernus odontologijos centras sostinėje, kuriame teikiamos visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos – nuo dantų balinimo iki aukščiausios kokybės estetinio protezavimo ir sudėtingų implantacijos operacijų.

Misija

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės inovatyvias odontologijos paslaugas, atkuriant pilnavertę kramtymo funkciją ir šypsenos bei veido estetiką, taip pat burnos sveikatos problemas spręsti iš esmės, pasitelkiant profesionalų komandą, naujausią įrangą bei technologijas, pažangiausius gydymo metodus. Gydymo planą sudaryti tik atlikus itin tikslią diagnostiką, tam tikslui centre taikomos naujausios technologijos. Ne mažiau negu technologijos svarbu ir specialistų žinios, todėl sudėtingesnėms situacijoms Vilniaus odontologijos centre yra specialistų konsiliumas. Vilniaus odontologijos centro kolektyvo nuomone, pacientas iš gydytojo visada turi jausti pagarbą, dėmesį, jautrumą. Mūsų pagrindinis tikslas – sveikos, gražios, plačios šypsenos, suteikiančios pacientams pasitikėjimą savimi.

Vizija ir Vertė

Vilniaus odontologijos centro vizija – tobulėti ir žengti koja kojon su pasaulinėmis odontologijos naujovėmis ir tendencijomis, toliau išlaikyti bekompromisinį reiklumą kokybei, apgaubti pacientą nuoširdžiu dėmesiu ir po gydymo matyti vis daugiau laimingų besišypsančių centro pacientų.

Atsiliepimai

 

Top