Atsiliepimai - Vilniaus Odontologijos Centras

"Labai džiaugiuosi šiuo centru, o dar labiau jame dirbančiais specialistais. Kadangi esu turėjus labai blogą pairtį su odontologais, nuo to laiko bijau atsisėsti į gydytojo kėdę. Tačiau čia kolektyvas labai draugiškas ir kuo geriausiai išmanantis savo darbą! Ačiū!"

Viktorija Vasiljeva

Periodontija

"Puikiai savo darbą išmanantys gydytojai, maloni aplinka bei šiltas ir pozityvus kolektyvas. Gydytojai visuomet nepriekaištingai atlieka procedūras bei nuolat skatina rūpintis savo dantimis."

Agnė Žigaitė

Dantų gydymas

"Kokybiškas dantų gydymas ir malonus kolektyvas – labai džiaugiuosi atradęs šį odontologijos centrą, nes baimė su kiekvienu vizitu mažėja, o dantų būklė gerėja! "

Vytautas Kairys

Dantų gydymas

"Nesitikėjau, jog dantų balinimas neilga, neskausminga procedūra, tačiau supratau, jog čia dirbantys odontologai – savo srities specialistai. Esu begalo dėkinga, jog vėl galiu džiaugtis savo nepriekaištinga šypsena! "

Reda Naprytė

Dantų balinimas

"Lankausi pas Karoliną Tuliševską! Mano angelas, rekomenduoju!"

Jolanta

Dantų gydymas

"Great ambiance, facilities and staff. Did both my lower wisdom teeth extraction with Dr. Lior Nachmaney and the process was fast and painless. He speaks good English and very accommodating, pleasant and helpful. He listened properly to my concerns and gave all needed information. His dental assistant was very pleasant and helpful as well. Great experience in general."

Celina Varanavicius

Dantų gydymas

"Labai maloni vaikų dantų gydytoja."

Gintarė Kuzmickienė

Dantų gydymas

"Labai noriu padėkoti gydytojai Inai Nachmaney už šypseną, malonų bendravimą ir profesionalumą. Taip pat didelis ačiū aptarnaujančiam personalui - administratorėms ir gydytojos asistentei. Visad malonu grįžti ten, kur į pacientą kreipiamas didelis dėmesys."

Loreta Džiugaitė

Dantų gydymas
Top