Dantų atkūrimas vos per dvi dienas - Vilniaus Odontologijos Centras

Dantų atkūrimas vos per dvi dienas

Dantų implantacija pacientams suteikia labai daug, tačiau iš tiesų yra visiškai nesudėtinga ir greita procedūra. Norime ją dar labiau pagreitinti – bendradarbiaudami su dantų technikų laboratorija, pristatome Jums paslaugą – dantų atkūrimą vos per dvi dienas!

Pristatome procedūros eigą:

Pirma diena: dantų implantacija

Implantavimo etapas. Naudojame vienmomentės implantacijos metodą. Ši strategija leidžia per vieną procedūrą „nušauti“ du zuikius: pašalinti pažeistą dantį ir įsriegti implantą. Toks metodas gerokai pranašesnis už tradicinę implantaciją: gydymas sutrumpėja net 2-6  mėnesiais, sumažėja intervencijų skaičius ir pacientams užtikrinamas didesnis komfortas.

Vieno danties implantacija

Į danties šaknies vietą tiksliai ir be skausmo įsriegiamas vienas implantas.

Kelių dantų implantacija

Norint atkurti kelis greta esančius dantis, dažniausiai užtenka vos dviejų implantų.

Visų dantų implantacija

Pagal situaciją ir paciento poreikius, visi dantys gali būti atkuriami ant 4, 6 ar 8 implantų.

Antra diena: dantų protezavimas

Protezavimo etapas. Dantys ant implantų atkuriami nenuimamais protezais: jie savo estetika nesiskirs nuo tikrų dantų. Pradžiai po implantacijos bus finsuojami laikini protezai, po 3 mėn fiksuojami nuolatiniai protezai iš cirkonio ar kitos medžiagos.

Savo pacientams siūlome tik aukščiausią kokybę – cirkonio protezus, kurie savo tvirtumu nenusileidžia metalui, o išvaizda – keramikai. Cirkonio protezai pasižymi antialerginėmis savybėmis ir tinka net jautriausiems pacientams.

Ar man tinka šis metodas?

Jeigu trokštate džiaugtis atkurtais dantimis per dvi dienas, turime gerų žinių – dantų implantavimas tinka visiems pacientams!

Norite išgirsti profesionalaus gydytojo komentarą ir apie šią inovatyvią procedūrą sužinoti daugiau? Vilniaus odontologijos centro gydytojai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Implantai per 2 dienas

Šis implantacijos metodas padės Jums susigrąžinti kramtymo funkciją ypač greitai ir be streso! Registruokitės konsultacijai Vilniaus odontologijos centre jau šiandien – susisieksime su Jumis kaip galėdami greičiau.

Protezavimo medžiagos

Rūšis Metalo keramika Cirkonis Bemetalė keramika (stiklo keramika, e-max, cirkonio keramika)

Privalumai

 • Itin populiarūs protezai. Ilgalaikiai ir funkcionalūs;
 • Santykinai nebrangūs;
 • Ekspertų pripažįstamas kaip inovatyviausia protezavimo priemonė;
 • Cirkonio protezai pasižymi geriausiomis estetinėmis savybėmis;
 • Nesukelia dantenų uždegimo;
 • Ypač atsparūs nusidėvėjimui;
 • Skaidrus keramikos karkasas atrodo natūraliai, itin tinka protezuojant priekinius dantis;
 • Savo tvirtumu nenusileidžia metalui;
 • Labai tinka alergiškiems pacientams;

Trūkumai

 • Lyginant su natūraliais dantimis, yra pilkesni, neturi dančiui būdingo skaidrumo. Labiau tinka krūminiams dantims protezuoti;
 • Lyginant su kitais protezavimo būdais, kainuoja brangiau;
 • Brangiausias protezavimo būdas;

Finansuojamos paslaugos

VILNIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRE visiems, gavusiems Teritorinių ligonių kasų kompensaciją, teikiamos nemokamos dantų protezavimo paslaugos. Dantų protezavimas gali būti atliekamas tiek išimamaisiais dantų protezais, tiek fiksuotais ant sveikų paciento dantų ar dantų implantų. Tokia galimybė suteikiama šiems privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams:
 • Vaikams iki 18 metų;
 • Senatvės pensijos amžiaus sulaukusiems asmenims;
 • Tiems, kurie buvo pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais;
 • Asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.
 • Dantų protezavimo paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, ne daugiau kaip:
Pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims:
 1. kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 504,81 Eur;
 2. kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 504,81 Eur;
 3. kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm aukščio – iki 1 553,24 Eur (nustato konsiliumas);
vaikams:
 1. kurių kramtymo sistema dar vystosi, protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartinius apsauginius metalinius vainikėlius – iki 257,63 Eur;
 2. kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavusi, protezuojama naudojant ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezus – iki 1 553,24 Eur (nustato konsiliumas);
asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos:
 1. po taikyto specifinio (spindulinio ir (ar) chemoterapinio) gydymo burnos ertmėje yra mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 504,81 Eur;
 2. atlikta burnos ertmės, veido ir žandikaulių operacija su minkštųjų audinių šalinimu ir (ar) žandikaulių srities kaulo rezekcija – iki 1 553,24 Eur (nustato konsiliumas).
Siekiant gauti nemokamas dantų protezavimo paslaugas, pirmiausia turite apsilankyti pas pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos (PASPĮ), kurioje esate registruoti, gydytoją odontologą ir užpildyti prašymą. Tuomet būsite įrašyti į Teritorinių ligonių kasų rengiamą sąrašą, į kurį įtraukti visi nemokamo dantų protezavimo laukiantys asmenys. Pranešimo dėl paskirtos kompensacijos gali tekti laukti nuo vienerių iki kelerių metų. Po prašymo užpildymo, gavus pranešimą dėl paskirtos kompensacijos dantų protezavimui, galite kreiptis į „ VILNIAUS ODONTOLOGIJOS CENTRE “, kur bus parengtas individualus gydymo planas ir pradėtas dantų protezavimas.
Top