Grįžti


Kelių dantų netekimas – ilgas ir nemalonus procesas, prasidedantis dėl netinkamos dantų priežiūros ar įvairių burnos ertmės ligų.  Kiekvienas dantis atlieka svarbų vaidmenį – padeda lengvai sukramtyti maistą ir stabilizuoja aplink esančius kitus dantis. Dėl šios priežasties, kelių dantų netekimas gali sukelti įvairių komplikacijų:

 
Atsiranda dantų lanko deformacijų, taip pat sąkandžio ar žandikaulio sąnario problemų;
Dar sveiki dantys netenka stabilumo ir atramos, todėl ilgainiui galima netekti ir jų
Trūkstamų dantų vietoje nestimuliuojamas žandikaulio kaulas, todėl jis ima nykti;
Tampa gerokai sunkiau kramtyti maistą, todėl sutrinka virškinamojo trakto veikla ir maisto medžiagų pasisavinimas;
Patiriamas fizinis ir psichologinis diskomfortas.

Atkuriant prarastus kelis dantis, galima pritaikyti dantų tiltą, užpildantį prarastų dantų vietoje atsiradusį tarpą. Tačiau šis būdas turi įvairių minusų: neapsaugo nuo žandikaulio kaulo nykimo, o tam, kad būtų galima šį tiltą pritvirtinti, būtina nušlifuoti šalia esančius, neretai dar visiškai sveikus dantis.
Viso to išvengti galima pritaikius gydymą dantų implantais. Toks gydymas susideda iš šių pagrindinių etapų:

  1. Konsultacija ir gydymo plano sudarymas. Pirmą kartą apsilankius pas gydytoją, apžiūrima paciento burnos ertmės būklė, išklausomi nusiskundimai ir lūkesčiai, pasiteiraujama apie bendrą sveikatos būklę bei ligas. Šios konsultacijos metu, gydytojas naudojasi naujosiomis technologijomis, leidžiančiomis efektyviai nustatyti diagnozę, dantų atkūrimo galimybes bei sudaryti tikslų gydymo planą.
  2. Implantų sriegimas ir laikinųjų dantų uždėjimas. Prieš implantų sriegimo procedūrą atliekama vietinė nejautra, tad pacientas nejaučia diskomforto. Procedūros trukmė priklauso nuo individualaus atvejo ir implantuojamų dantų skaičiaus. Iš karto po implantų sriegimo jau galima pritvirtinti laikinuosius dantis.
  3. Nuolatinių dantų gamyba. Prigijus implantams, paimami paciento dantų atspaudai ir, pasitelkiant modernias odontologijos technologijas, suprojektuojami preciziškai tikslūs nuolatiniai dantys. Medžiagos gali būti parenkamos atsižvelgiant į paciento pageidavimus ir galimybes (dažniausiai naudojamas titanas ar aliuminis). Gydytojas visuomet išklausys Jūsų poreikius ir rekomenduos optimaliausią variantą.
  4. Nuolatinių dantų tvirtinimas ant implantų. Pagaminus naujuosius dantis – karūnėles arba tiltines konstrukcijas, jas jau galima tvirtinti ant implantų. Po to pacientas gali džiaugtis sveika ir natūraliai atrodančia šypsena.

Momentinis implantavimas – tai maksimaliai trumpas gydymo laikas ir galimybė vėl turėti visus dantis.
Kelių dantų atkūrimas implantais – preciziškas tikslumas, gerokai trumpesnis gydymo laikas ir galimybė susigrąžinti prarastus dantis visam gyvenimui.

Kelių dantų atkūrimas

Kelių dantų atkūrimas
2 implantai* + 2 atramos + 3 cirkonio vainikėliai

2499 Eur**

3030 Eur

Sutaupykite 531 Eur

*Neobiotech implantai

**Kaina skaičiuojama be kaulo augmentacijos.


Nemokama burnos chirurgo konsultacija dėl dantų implantavimo.

Top