Grįžti

 

Teoriškai, kiekvienas žmogus turi 32 nuolatinius dantis. Tačiau mūsų šalyje atlikto tyrimo duomenimis, beveik kas antras apklaustasis nurodė, jog yra netekęs bent vieno danties. Pavieniai dantys dažnai prarandami dėl dantenų ar periodonto ligų, abrazijos, taip pat įvairių dantų gedimų komplikacijų. Kai kuriais atvejais danties netekimą nulemia ir įvairūs nelaimingi atsitikimai, pavyzdžiui, sportinės traumos.

Daugelis pacientų skuba atkurti prarastą ar stipriai sužalotą priekinį dantį, nes tai turi įtakos jų išvaizdai, tačiau svarbu paminėti, kad žmogui reikalingi visi dantys – net ir tie, kurie yra nepastebimi kalbant ar šypsantis. Net ir vieną prarastą dantį būtina atkurti, nes to nepadarius, prasideda nemalonūs pokyčiai:

Tampa sudėtingiau kramtyti tam tikrus maisto produktus;
Burnoje likę sveiki dantys krypsta į atsiradusį tarpą;
Trūkstamo danties vietoje ima nykti žandikaulio kaulas;
Vengiama plačiai šypsotis ar juoktis, nes baiminamasi, kad kiti pastebės, jog burnoje nėra danties.

Jeigu pacientui nepataisomai sugedo dantis ir jį būtina šalinti, arba buvo patirta rimta danties trauma, galima pritaikyti unikalų gydymo būdą – momentinį implantavimą. Šis būdas leidžia atkurti dantį ne tik patikimai, bet ir greitai – vos per vieną dieną. Taikant momentinio implantavimo gydymo metodiką, prireikia tik dvejų etapų:

Tos pačios procedūros metu – nekokybiško danties pašalinimas + implanto sriegimas + laikinojo danties karūnėlės uždėjimas;

Po kurio laiko, prigijus implantui – tvirto ir ilgaamžiško nuolatinio danties pritvirtinimas.

Tinkamu metu atkūrus prarastą dantį, galima išvengti gyvenimo kokybę trikdančių nepatogumų ir burnos sveikatos komplikacijų, kurios gali kelti grėsmę likusiems sveikiems dantims. Tai galima padaryti pritaikius momentinio implantavimo gydymo metodiką.
Momentinis implantavimas – tai maksimaliai trumpas gydymo laikas ir galimybė vėl turėti visus dantis.

Vieno danties atkūrimas

vieno danties atkūrimas
1 implantas* + 1 cirkonio vainikėlis

1099 Eur**

1285 Eur

Sutaupykite 186 Eur

*Neobiotech implantai

**Kaina skaičiuojama be kaulo augmentacijos.


Nemokama burnos chirurgo konsultacija dėl dantų implantavimo.

Top