Grįžti


Tiems, kurie gyvena užsienyje ir planuoja trumpam sugrįžti į Lietuvą, siūlome kokybiškas ir greitas odontologines paslaugas. Mes žinome, kad į tėvynę tik kuriam laikui sugrįžę pacientai neturi daug laiko, todėl jiems galime suteikti gydymą pagal išskirtinį grafiką. Šio gydymo privalumai:

Jokių eilių. Susisiekti su mumis galite dar iki grįžimo – kartu parinksime Jums patogiausią vizito laiką ir taip užtikrinsime, kad Jums neprireiks laukti eilėse.

Operatyvus planavimas bei gydymas. Jums jau sugrįžus ir apsilankius VOC, mūsų gydytojai įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, identifikuos esamas problemas bei ligas ir nedelsiant parengs individualų gydymo planą. Kai kuriais atvejais, šį gydymo planą galima parengti dar iki Jūsų grįžimo ir Jums atvykus šį planą pakoreguoti. Tai užtikrina ne tik efektyvų, bet ir greitą gydymą.

Patogus tolimesnių vizitų planavimas. Įvykdžius paskirtą gydymo planą ar jo dalį, aptarsime ir kitus vizitus. Pavyzdžiui, jeigu žinote, kada vėl planuojate grįžti į Lietuvą, galime iš karto paskirti Jums būsimą vizitą. Tai užtikrina, kad kitos viešnagės tėvynėje metu, galėsite patogiai konsultuotis ar gydytis mūsų centre.

Registracija konsultacijai

Užsiregistruokite konsultacijai internetu, kuo tiksliau aprašykite nusiskundimus. Mes su Jumis susisieksime ir aptarsime preliminarią gydymo eigą bei trukmę.Top