Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai pagrindinė priemonė, leidžianti apsisaugoti nuo dantų ėduonies ir periodonto ligų. Šių ligų atsiradimą paskatina ant dantų emalio besikaupiančios apnašos ir jose esantys mikroorganizmai. Šios apnašos pažeidžia dantų emalį, todėl dantys ima gesti. Dantų šepetėliu ne visuomet įmanoma užtikrinti idealią švarą burnos ertmėje, tad išeitis – atvykti pas burnos higienistą, kuris atliks profesionalią burnos ertmės higieną. Ši procedūra pasižymi įvairiais privalumais:

  • Padeda išvengti dantų ėduonies;
  • Palaiko sveikas dantenas;
  • Apsaugo nuo blogo burnos kvapo;
  • Padeda maksimaliai sunaikinti burnos ertmės ligas sukeliančius mikroorganizmus;
  • Užtikrina, kad sveikais dantimis džiaugsitės kur kas ilgiau.


Profesionalią dantų higieną kiekvienam žmogui rekomenduojama atlikti bent 1 – 2 kartus per metus. Ypač svarbu, kad apsilankyti pas specialistą šiai procedūrai nepamirštų rūkantieji, nešiojantieji breketus ir tie, kurių dantys buvo atkurti dantų implantais ar protezais. Tokiais atvejais profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti dar dažniau.
Profesionali burnos higiena atliekama per 30 – 60 minučių ir yra visiškai neskausminga bei nesukelianti diskomforto. Šios procedūros metu patikrinama dantų būklė, ultragarsiniu skaleriu pašalinamos dantų apnašos, o tuomet dantys purškiami soda, pasitelkiant „Air-Flow“ technologiją ir poliruojami. Tai – vienas naujausių ir efektyviausių dantų apnašų šalinimo metodų.
Nepamirškite, kad savarankiškai visų burnos ertmėje esančių bakterijų pašalinti paprasčiausiai neįmanoma. Atvykite profesionaliai burnos higienai, ir būsite maloniai nustebinti švaros ir komforto pojūčiu burnoje!VOC klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Top