Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai greičiausias būdas norint susigrąžinti pasitikėjimą savo šypsena! Dantų emalio spalvos pokytį (patamsėjimą) gali lemti daug priežasčių, tokių kaip:

  • Kavos, arbatos, raudonojo vyno besaikis gėrimas;
  • Tabakas;
  • Kai kurie maisto produktai;
  • Anksčiau vartoti stiprūs vaistai ar antibiotikai;

Pacientams, siekiantiems nepriekaištingos šypsenos, Vilniaus odontologijos centro specialistai rekomenduoja dantų balinimo procedūrą lazeriu arba balinimą kapomis.

  • Dantų balinimas lazeriu yra paprasta ir greita, tačiau suteikianti stulbinamą rezultatą, procedūra. Šios procedūros metu yra naudojamas specialus gelis, kuris kartu su lazerio šviesa atlieka giluminį balinimą bei apsaugo danties emalį nuo pakitimų. Įrodyta, kad prižiūrint gydytojui odontologui, dantų balinimas yra saugi procedūra.
  • Dantų balinimas kapomis. Pacientas namuose savarankiškai balinasi dantis. Šis būdas sparčiai populiarėja, nes balinimo procedūra yra paprasta, greita, o rezultatas džiugina. Kiekvienam pacientui pagaminamos individualios kapos. Į kapų vidų įšvirkščiamas balinimo gelis, kapa uždedama ant dantų ir laikoma gydytojo rekomenduojamą laiką (nuo kelių valandų iki visos nakties).

Dantų balinimas nerekomenduojamas vaikams iki 18 metų, nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi. Taip pat asmenims, kurie: serga dantenų ligomis arba dantų audiniai pažeisti karieso, alergiškiems peroksidui.

VOC klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Top