Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomas dantų tiesinimas kapomis „Ordoline“

Dantų tiesinimas kapomis – vienas efektyviausių ir patogiausių dantų tiesinimo būdų, kurio dėka svajonių šypseną pasieksite nepastebimai ir greitai. Gydymas dantų tiesinimo kapomis yra tikslesnis, patogesnis ir trumpesnis, nei anksčiau naudotomis priemonėmis. Dantų tiesinimo kapomis galima veiksmingai ištiesinti dantis, panaikinti tarpelius tarp dantų, koreguoti dantų susigrūdimą, atsikišusius priekinius dantis, sąkandį.

„Vilniaus odontologijos centre“ dantų tiesinimas atliekamas, pasitelkus pasaulyje pripažinto gamintojo „Ordoline“ dantų tiesinimo kapas, sėkmingai gydančias net sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejus, kuriuos iki šiol buvo galima išgydyti tik breketais. Kapos „Ordoline“– tai beveik nematomi išimami ortodontiniai prietaisai, švelniai stumiantys dantis į iš anksto suplanuotą pageidaujamą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų pageidaujama kryptimi, kapos kas 14 dienų keičiamos naujomis.

Pasirinkę dantų tiesinimą nematomomis kapomis „Ordoline“, gydymo metu nepatirsite skausmo ir diskomforto. Jums nereikės keisti savo kasdienių įpročių, galėsite ir toliau mėgautis savo mėgstamu maistu. Tačiau svarbu žinoti, kad gydymo sėkmė priklauso nuo Jūsų disciplinos ir pasirengimo atsakingai dėvėti kapas 22 valandas per parą.

KAIP VYKSTA DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

Diagnostika ir gydymo plano parengimas

Konsultacijos metu gydytojas ortodontas įvertins Jūsų burnos bei dantų būklę, atliks reikalingus tyrimus. Nusprendus, kokios korekcijos bus atliekamos, Jums bus sudarytas individualus gydymo planas. Dar prieš pradedant dantų tiesinimą kapomis, galėsite pamatyti gydymo rezultatų vizualizaciją ir sužinoti tikslią gydymo trukmę.

Individualių dantų tiesinimo kapų gamyba

Dantų technikų laboratorijoje bus pagamintas Jums individualiai pritaikytų dantų tiesinimo kapų rinkinys. Kapos „Ordoline“ gaminamos iš nesukeliančio alergijų termoplastinio poliesterio. Kiekviena kapa kruopščiai supjaustoma pagal dantenų liniją, taip apsaugant dantenas ir burnos gleivinę nuo pažeidimų.

Dantų tiesinimas

Kito vizito metu gydytojas Jums uždės reikiamas ortodontines priemones, reikalingas efektyvesniam gydymui ir atiduos pirmąjį kapų rinkinį bei jų naudojimo instrukcijas. Gydymo kapomis metu kas 3-4 mėnesius reikės apsilankyti pas gydytoją kontroliniams vizitams, kad jis įvertintų, ar gydymas vyksta tiksliai taip, kaip suplanuota. Prireikus, gydymo planas gali būti koreguojamas.

Ištiesintų dantų užfiksavimas

Pasiekus norimą rezultatą, dantys pagal Jūsų pageidavimą bus užfiksuoti taisyklingoje padėtyje retencine kapa arba vielute ir galėsite džiaugtis sveika, dailia šypsena.
Dantų tiesinimo kapų „Ordoline“ privalumai:

  • Moksliškai pagrįstas gydymo būdas, užtikrinantis sėkmingus rezultatus;
  • Tinka net sudėtingiausiems gydymo atvejams;
  • Dantis tiesinsite visiškai nepastebimai;
  • Nereikia keisti kasdienių savo įpročių ir gyvenimo būdo;
  • Jokio diskomforto gydymo metu.

 
pries ir po
 
Registruokitės konsultacijai dėl dantų tiesinimo kapomis „Ordoline“ ir džiaukitės taisyklinga dantų padėtimi, nepriekaištinga šypsena ir didesniu pasitikėjimu savimi.

VOC klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Top