Technologijos

Intraoralinis skeneris

Daugeliui pacientų viena nemaloniausių odontologinių procedūrų – dantų atspaudų nuėmimas. Informuojame, jog nuo šiol Vilniaus odontologijos centre atliekamas išmanus burnos ertmės skenavimas intraoraliniu skeneriu, todėl atspaudinės medžiagos nebėra naudojamos. Tai yra nedidelis prietaisas, suteikiantis galimybę greitai ir tiksliai išgauti 3D dantų lankų vaizdą, nesukeliant pacientui jokių nemalonių pojūčių. Visa informacija iš karto matoma kompiuterio ekrane. Intraoralinis skeneris naudojamas restauracinėje odontologijoje, ortodontiniam gydymui bei dantų implantacijos planavimui.

Intraoralinio skenerio privalumai:

  • Itin tikslus 3D vaizdas
  • Patogus valdymas
  • Trumpa procedūra (iki 10 minučių)
  • Nesukelia jokio nepatogumo pacientui

 

 

Pjezo chirurgija (ultragarsė sistema kaulų chirurgijai)

PIEZOTOME – tai pjezo-elektrinė ultragarsinė sistema, skirta paruošiamiesiems implantavimo darbams: osteotomijai, osteoplastijai, sinuso pakėlimui ar kaulo atstatymui.
Palyginus su mašininiais instrumentais, pjezo-elektriniu veikimo principu sukurta sistema suteikia daug daugiau saugumo ir patogumo atliekant paruošiamuosius implantavimo ir periodontinių operacijų darbus. Pjūviai atliekami ypač tiksliai, visiškai nereikalingas papildomas spaudimas, o svarbiausia – nepažeidžiami minkštieji audiniai. Tai žymiai sumažina skausmus po operacijos bei užtikrina greitesnį gijimą.

Yra keli galingumo lygiai, kurie yra nustatyti iš anksto. Juos pasirenka gydytojas priklausomai nuo instrumento, gydymo būdo ir kaulo tankumo.

Net ilgų ir intensyvių operacijų metu antgalis:

  • neperkaista,
  • nepraranda galingumo,
  • nėra šalutinės vibracijos.

Sterilaus skysčio purškimas aušina instrumentus. Taip nepažeidžiami audiniai ir sumažinama nekrozės rizika.

 

 

Leica M320 F12 odontologinis mikroskopas

Leica sukūrė visiškai naują moderniajai odontologijai optomizuotą sistemą. Šis mikroskopas pasižymi apochromatinės optikos kokybe kartu su pažangiausia LED apšvietimo sistema ir aukštos raiškos vaizdo gavimo technologijomis. Lankstus ir paprastas naudojimas, sklandus pozicionavimas – šio mikroskopo vizitinė kortelė šalia aukštųjų technologijų.

Šis mikroskopas higieniškai saugus, kadangi yra visiškai be sujungimų, todėl visos rankenos gali būti nuplautos ir sterilizuotos.

„Wiser“ lazeris 

Mažiau skausmo, greitesnis gydymas ir gijimas – visa tai dėka Wiser lazerio, naudojamo Vilniaus odontologijos centre. Atliekant odontologines paslaugas su juo, anestetikų Jums gali net neprireikti – tai ypač naudinga gydant vaikus, itin skausmo bijančius pacientus. Lazeris naudojamas periodontijoje, operacijoms, dantų balinimui ir terapijai, endodontijoje.

VOC klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Top