Veido estetika

Kiekvienas norime, jog laikas sustotų ir niekada nesentume, o ypač mūsų oda. Tačiau tai – nesustabdomas procesas, kuris vienems pasireiškia anksčiau, kitiems vėliau. Tačiau tobulėjant pasauliui, tobulėja ir šiuolaikinė medicina, kuri jau gali pasiūlyti laiką prilėtinti. Atgaukite savo odos elastingumą, neleiskite jai būti pažeidžiamai ir paveiktai amžiaus!

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgštis padeda palaikyti odos elastingumą, todėl ji atrodo jauna. Kiekvieno žmogaus organizme yra hialurono rūgšties, kurios pagrindinė funkcija yra sulaikyti vandens molekules. Laikui bėgant, organizme mažėja hialurono rūgšties, todėl oda sensta, raukšlėjasi. Vilniaus odontologijos centro specialistai gali Jums pasiūlyti veido odos patempimo, raukšlių aplink akis bei lūpas korekciją, lūpų kampučių pakėlimą bei kitas veido estetikos procedūras hialurono rūgštimi. Procedūra yra trumpa ir beveik neskausminga, o rezultatas džiugina pusę metų ir ilgiau.

Botulino toksino injekcijos

Botulinas – tai neurotoksinas, kuris naudojamas medicinoje ir grožio procedūrose. Botulino pagalba yra blokuojami nerviniai impulsai veido mimikos raumenyse, todėl odos raukšlės išsilygina. Vilniaus odontologijos centre ši procedūra atliekama greitai, saugiai ir beveik neskausmingai, o rezultatas džiugina daugiau nei pusę metų.

VOC klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Top