Invisalign gydymas susideda iš permatomų, išimamų, tiesinančių kapų, kurios keičiamos kas dvi savaites į kitą kapų rinkinį. Kiekviena kapa gaminama individualiai Jūsų dantims. Keičiant kapas, dantys po truputėlį juda, kol jie išsitiesina iki galutinės padėties, numatytos gydytojo odontologo. Virtualus gydymo planas sudaromas unikalia Align Technology ClinCheck® programa, kuri parodo, kokie pokyčiai vyks su Jūsų dantimis ir kaip jie judės gydymo metu. Tai leidžia pamatyti ir įvertinti, kaip atrodys dantys gydymo pabaigoje. Pagal ClinCheck® rezultatus specialiai Jums pagaminamos permatomos tiesinančios kapos.

 

1 žingsnis. Konsultacija

Atvykus į pirmąją konsultaciją ir gydytojui patvirtinus, kad esate tinkamas kandidatas gydymui su Invisalign, Jūsų dantys bus nufotografuojami, nuimami dantų atspaudai ir padaromos skaitmeninės rentgeno nuotraukos. Ši medžiaga siunčiama į Invisalign laboratoriją, kur pasitelkiant kompiuterines 3D technologijas parengiama individuali gydymo programa, suprojektuojamas 3D vaizdas prieš gydymą ir po, bei pagaminamas reikiamas kapų skačius. Šis skaičius gali skirtis priklausomai nuo atvejo sudėtingumo.

 

 

2 žingsnis. Kapos

Jums bus įteiktas individualus permatomų išimamų kapų rinkinys, skirtas dantų tiesinimui. Šios kapos yra ne tik patogios bei nesukeliančios diskomforto, bet ir nepastebimos net ir žiūrint iš arti. Kiekviena kapa yra unikali ir pritaikyta būtent Jūsų dantims. Vienas kapų komplektas dėvimas maždaug dvi savaites ir tuomet pakeičiamas kitu. Kapas dėvėti derėtų ne mažiau kaip 22 valandas per parą. Tokiu būdu dantys milimetras po milimetro bus stumiami į reikiamą padėtį, kol bus pasiektas norimas rezultatas.

 

 

3 žingsnis. Rezultatai 

Maždaug kas 6 – 8 savaites turėsite apsilankyti pas savo gydytoją, kuris įvertins dantų tiesinimo progresą, atsakys į visus dominančius klausimus ir įteiks Jums naują kapų rinkinį. Kiekvieno gydymo trukmė – individuali, tačiau dažniausiai tiesiais, taisyklingo sukandimo ir jokių tarpų neturinčiais dantimis džiaugiamasi jau po 9 – 15 mėnesių.

Top